PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2017

Marți 06 iunie 2017, ora 19.00 - Teatrul de Nord, Sala Mare

CABINIERUL de Ronald Harwood

Regia artistică: Ovidiu Caiţa

Scenografia: Alexandru Radu

Distribuţia: Radu Botar, Ciprian Vultur

- spectacol în afara abonamentelor

 

Joi 08 iunie 2017, orele 10.00,  11.15, 12.30 - Carei

ADEVĂRATA POVESTE A CELOR TREI PURCELUȘI adaptare de Marius Costache

Regia artistică și scenografia: Marius Costache

Distribuția: Cristian But, Cornel Miron, Lucia Maria Racșan, Anca Dogaru, Sergiu Tăbăcaru, Alexandra Odoroagă, Carmen Frățilă, Adriana Vaida

 

Joi 08 iunie 2017, ora 19.00 -  Carei

UN SPECTACOL IMPROVIZAT cu ImproȘtim 

Realizator: Andrei Stan

 

Joi 08 iunie 2017, ora 17.00 - Teatrul de Nord, Sala Mare

ȘCOALA DE ARTE

SPECTACOL MUZICAL

 

Vineri 09 iunie 2017, ora 9.00 - Casa de Cultură, Sala Mare

ȘCOALA GRIGORE MOISIL

SPECTACOL DE ABSOLVIRE

 

Duminică 11 iunie 2017, ora 17.00 - Baia Mare, Festivalul ATELIER

CABINIERUL de Ronald Harwood

Regia artistică: Ovidiu Caiţa

Scenografia: Alexandru Radu

Distribuţia: Radu Botar, Ciprian Vultur

 

Luni 12 iunie 2017, ora 11.00 - Tășnad

ADEVĂRATA POVESTE A CELOR TREI PURCELUȘI adaptare de Marius Costache

Regia artistică și scenografia: Marius Costache

Distribuția: Cristian But, Cornel Miron, Lucia Maria Racșan, Anca Dogaru, Sergiu Tăbăcaru, Alexandra Odoroagă, Carmen Frățilă, Adriana Vaida

 

Luni 12 iunie 2017, ora 17.00 - Tășnad

UN SPECTACOL IMPROVIZAT cu ImproȘtim 

Realizator: Andrei Stan

 

Marți 13 iunie 2017, ora 10.00 - Teatrul de Nord, Sala Mare

ADEVĂRATA POVESTE A CELOR TREI PURCELUȘI adaptare de Marius Costache

Regia artistică și scenografia: Marius Costache

Distribuția: Cristian But, Cornel Miron, Lucia Maria Racșan, Anca Dogaru, Sergiu Tăbăcaru, Alexandra Odoroagă, Carmen Frățilă, Adriana Vaida

 

Marți 13 iunie 2017, ora 17.00 - Teatrul de Nord, Sala Mare

D’ALE CARNAVALULUI comedie în trei acte de I.L. Caragiale

Regia artistică: Andrei  Mihalache

Scenografia: Alexandru Radu

Pregătirea muzicală: Dorin Griguță

Distribuţia: Sorin Oros, Romul Moruțan, Radu Botar, Alexandra Odoroagă, Ciprian Vultur, Stelian Roșian, Alina Negrău, Dorina Nemeș, Tibor Székely, Carmen Frățilă, Yvette Princz, Margareta Ardelean, Botos Enikö, Adriana Filipan, Laszlo Pfeiffer, Iuliu Kecskes, Marius Bîte, Ioan Danciu, Marius Roman, Hutzel Zoltan

- abonament ”Ioan Slavici”

 

Sâmbătă 24 iunie 2017, ora 11.00 - Casa de Cultură, Sala Mare

ȘCOALA DE ARTE

SPECTACOL DE BALET

STAGIUNEA 2018 - 2019
PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2018
PROGRAMUL LUNII MAI - 2018
PROGRAMUL LUNII APRILIE - 2018
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2018
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2018
PROGRAMUL LUNII IANUARIE - 2018
PROGRAMUL LUNII DECEMBRIE - 2017
PROGRAMUL LUNII NOIEMBRIE - 2017
PROGRAMUL LUNII OCTOMBRIE - 2017
STAGIUNEA 2017 - 2018
PROGRAMUL LUNII SEPTEMBRIE - 2017
PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2017
CARAVANA DOCUART
PROGRAMUL LUNII MAI 2017
PROGRAMUL LUNII APRILIE 2017
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2017
CASA DE PE GRANIȚĂ - spectacol invitat
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2017
PROGRAMUL LUNII IANUARIE - 2017
PROGRAMUL LUNII DECEMBRIE - 2016
PROGRAMUL LUNII NOIEMBRIE - 2016
PROGRAMUL LUNII OCTOMBRIE - 2016
STAGIUNEA 2016 - 2017
ABONAMENTELE STAGIUNII 2016 - 2017
FESTIVALUL DE TEATRU INTERACT
PROGRAMUL LUNII IUNIE- 2016
SPECTACOL INVITAT
PROGRAMUL LUNII MAI - 2016
DISPARIȚIA
PROGRAMUL LUNII APRILIE - 2016
Parteneriat în cadrul comunității OMNIPASS
ARTIȘTII PENTRU ARTIȘTI
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2016
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2016
PROGRAMUL LUNII IANUARIE - 2016
Festivalului Internaţional de Teatru pentru Studenţi SPOT
PROGRAMUL LUNII DECEMBRIE - 2015
PROGRAMUL LUNII NOIEMBRIE - 2015
PREȚURILE ABONAMENTELOR ȘI BILETELOR ÎN STAGIUNEA 2015-2016
DOCENDO DISCIMUS
RestArt & Music Festival – ediția a III-a
PROGRAMUL LUNII OCTOMBRIE- 2015
STAGIUNEA 2015 - 2016
GALA STAGIUNII 2014 - 2015
PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2015
Festivalul de Teatru Rotaract - ediția a IX-a
PROGRAMUL LUNII MAI - 2015
PROGRAMUL LUNII APRILIE - 2015
SPECTACOL CARITABIL
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft