PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2018

Duminică 01 iunie 2018, ora 10.00 - Grădina Romei, de Ziua Copilului

SCUFIȚA ROȘIE adaptare liberă după Frații Grimm

Adaptarea şi regia: Andrei Mihalache

Scenografia: Alexandru Radu

Coregrafia: Gabriela Tănase

Muzica: Dorin Griguță

- secvențe din spectacol
- eveniment organizat în parteneriat cu Radio Transilvania

 

Sâmbătă 02 iunie 2018, ora 22.00 - Teatrul Municipal Baia Mare, Festivalul Internațional de Teatru Atelier

ILUZII de Ivan Vîrîpaev

Regia: Cristian Ban

Traducerea: Bogdan Budeș

Light design: Lucian Moga, Alexandru Dancu

Distribuția: Raluca Mara, Ioana Cheregi, Romul Moruțan, Cătălin Mareș

 

Marți 05 iunie 2018, ora 20.00 - Teatrul ”Elvira Godeanu” Târgu Jiu, Festivalul Național de Teatru ”Zilele Elvira Godeanu”

VISUL UNEI NOPȚI DE VARĂ de William Shakespeare

Regia: Ovidiu Caița

Scenografia: Alexandru Radu

Coregrafia: Gabriela Tănase

Light design: Lucian Moga, Alexandru Dancu

Distribuția: Romul Moruțan, Alina Negrău, Carol Erdös, Raluca Mara, Vlad Mureșan, Andrei Stan, Ioana Cheregi, Stelian Roșian, Sorin Oros, Tibor Székely, Cristian But, Sergiu Tăbăcaru, Ciprian Vultur, Crina Andriucă, Cătălin Mareș, Roxana Fânață, Alexandra Odoroagă, Anca Dogaru

 

Miercuri 13 iunie 2018, ora 19.00 - Teatrul de Nord, Sala Studio

DELETE BULLYING

Spectacol produs în cadrul Proiectului iniţiat de Asociaţia de Părinţi a Colegiului Naţional „Mihai Eminescu” Satu Mare şi finanţat prin Programul „Rotary sprijină iniţiativele locale pentru Satu Mare”

Coordonator scenariu: prof. Georgeta Cosma

Regia şi scenografia: Bogdan Ceteraş

Asistenţi regie: prof. Gigelia Silaghi, prof. Romina Tuns

Cu: Andreea Gavrilă, Mara Lăpuşte, Vanessa Moiş, Darius Vîlcu, Alexandru Indricuţ, Alexandru Opriş, Zsolt Pater, Narcis Blideran

 

Sâmbătă 30 iunie 2018, ora 20.00 - Teatrul ”Aureliu Manea” Turda, Festivalul Internațional de Teatru de la Turda

O NOAPTE FURTUNOASĂ de I.L. Caragiale

Regia: Andrei Mihalache

Scenografia: Alexandru Radu

Muzica: Dorin Griguță

Coregrafia: Gabriela Tănase

Distribuția: Romul Moruțan, Stelian Roșian, Alina Negrău, Dorina Nemeș, Sorin Oros, Tibor Székely, Andrei Stan, Sergiu Tăbăcaru, Adonis Tanța, Carmen Frățilă, Yvette Princz

PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2018
PROGRAMUL LUNII MAI - 2018
PROGRAMUL LUNII APRILIE - 2018
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2018
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2018
PROGRAMUL LUNII IANUARIE - 2018
PROGRAMUL LUNII DECEMBRIE - 2017
PROGRAMUL LUNII NOIEMBRIE - 2017
PROGRAMUL LUNII OCTOMBRIE - 2017
STAGIUNEA 2017 - 2018
PROGRAMUL LUNII SEPTEMBRIE - 2017
PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2017
CARAVANA DOCUART
PROGRAMUL LUNII MAI 2017
PROGRAMUL LUNII APRILIE 2017
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2017
CASA DE PE GRANIȚĂ - spectacol invitat
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2017
PROGRAMUL LUNII IANUARIE - 2017
PROGRAMUL LUNII DECEMBRIE - 2016
PROGRAMUL LUNII NOIEMBRIE - 2016
PROGRAMUL LUNII OCTOMBRIE - 2016
STAGIUNEA 2016 - 2017
ABONAMENTELE STAGIUNII 2016 - 2017
FESTIVALUL DE TEATRU INTERACT
PROGRAMUL LUNII IUNIE- 2016
SPECTACOL INVITAT
PROGRAMUL LUNII MAI - 2016
DISPARIȚIA
PROGRAMUL LUNII APRILIE - 2016
Parteneriat în cadrul comunității OMNIPASS
ARTIȘTII PENTRU ARTIȘTI
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2016
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2016
PROGRAMUL LUNII IANUARIE - 2016
Festivalului Internaţional de Teatru pentru Studenţi SPOT
PROGRAMUL LUNII DECEMBRIE - 2015
PROGRAMUL LUNII NOIEMBRIE - 2015
PREȚURILE ABONAMENTELOR ȘI BILETELOR ÎN STAGIUNEA 2015-2016
DOCENDO DISCIMUS
RestArt & Music Festival – ediția a III-a
PROGRAMUL LUNII OCTOMBRIE- 2015
STAGIUNEA 2015 - 2016
GALA STAGIUNII 2014 - 2015
PROGRAMUL LUNII IUNIE - 2015
Festivalul de Teatru Rotaract - ediția a IX-a
PROGRAMUL LUNII MAI - 2015
PROGRAMUL LUNII APRILIE - 2015
SPECTACOL CARITABIL
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2015
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft