Program 1 Mai 2018 - 31 Mai 2018
1 2
CENUŞĂREASA

Miercuri
2 Mai 2018 10:00

Miercuri
23 Mai 2018 09:00
la Baia Mare

Miercuri
23 Mai 2018 10:30
la Baia Mare

Joi
24 Mai 2018 10:30
la Baia Mare

Joi
24 Mai 2018 09:00
la Baia Mare

Vineri
25 Mai 2018 10:30
la Baia Mare

Vineri
25 Mai 2018 09:00
la Baia Mare

Marti
29 Mai 2018 10:00
Adaptarea şi regia: Andrei Mihalache Scenografia: Cristian Gătina Coregrafia: Gabriela Tănase      Distribuţia: Cenuşăreasa - Alina Negrău/Dorina Nemeş Naşa - Carmen Frăţilă Povestitorul - Lucia Maria Racșan Maşt
SCENOGRAFIA
O NOAPTE FURTUNOASĂ

Miercuri
2 Mai 2018 18:00

Marti
29 Mai 2018 17:00
abonament ”Ion Creangă”

Miercuri
30 Mai 2018 17:00
abonament ”Octavian Goga”

Joi
31 Mai 2018 19:00
abonament ”Radu Sas” și ”Ioan Slavici”
Regia: Andrei Mihalache Scenografia: Alexandru Radu Muzica: Dorin Griguță Coregrafia: Gabriela Tănase Distribuţia: Jupân Dumitrache - Romul Moruțan Nae Ipingescu - Stelian Roșian Veta - Alina Negrău Ziţa - Dorina Nemeș Chiriac
SCENOGRAFIA
SCUFIŢA ROŞIE

Joi
3 Mai 2018 10:00
Adaptare liberă după Fraţii Grimm    Adaptarea şi regia artistică: Andrei Mihalache Scenografia: Alexandru Radu Coregrafia: Gabriela Tănase Muzica: Dorin Griguță   Distribuţia: Scufiţa Roşie - Anca Dogaru Mama,
SCENOGRAFIA
CONSILIU DE FAMILIE

Vineri
4 Mai 2018 17:00
Traducerea: Luminița Răuț-Voina Regia: Theodor-Cristian Popescu Scenografia: Bogdan Spătaru Light design: Lucian Moga, Alexandru Dancu Concept percuție: Gabriel Koka, Cserey Csaba   Distribuția: Jimena - Ioana Cheregi Gonzalo
ORCHESTRA TITANIC

Luni
7 Mai 2018 17:00
Regia artistică: Adina Lazăr  Scenografia: Cristian Gătina   Distribuția: Doko - Cristian Dan / Cătălin Mareș Luko - Adriana Vaida Meto - Romul Moruțan Luba - Alexandra Odoroagă Harry - Ciprian Vultur    Regia t
SCENOGRAFIA
TALK SHOW

Vineri
11 Mai 2018 18:00
Vocatia, visul personal sunt cheia eliberării noastre ca oameni, sunt energia care ne face să creăm cu bucurie. Omul caută acel ceva care să-l facă fericit, care să-l ridice dincolo de supraviețuire. Multă lume rămâne doar la stadiul
ILUZII

Sambata
12 Mai 2018 19:00
Traducere din limba rusă: Bogdan Budeș Regia: Cristian Ban Light design: Lucian Moga, Alexandru Dancu   Distribuția: Prima femeie – Raluca Mara A doua femeie – Ioana Cheregi Primul bărbat – Romu
AVIOANE DE HÂRTIE

Marti
15 Mai 2018 19:00
Teatrul de Nord - Sala StudioRegia: Carmen Frățilă Scenografia: Cristian Gătina   Distribuția: Lena - Andy Varga Miki - Darius Popa Bobo - Darius Vîlcu Alex - Narcis Blideran Laura - Cynthia Faur Andra - Jennifer Cristina Mes
VISUL UNEI NOPŢI DE VARĂ

Duminica
20 Mai 2018 19:00
Regia: Ovidiu Caița Scenografia: Alexandru Radu Coregrafia: Gabriela Tănase Light design: Lucian Moga, Alexandru Dancu Distribuția: Tezeu – Romul Moruțan Hipolita - Alina Negrău Egeu – Carol Erdös Hermia - Raluca Mara L
SCENOGRAFIA
UN SPECTACOL IMPROVIZAT
Joi
24 Mai 2018 19:00
Sala Studio - spectacol în afara abonamentelor
Un spectacol improvizat cu ImproȘtim - Un spectacol la care actorii și publicul lucrează cot la cot   Improvizația teatrală presupune adaptarea spontană la situații reale sau imaginare, la propuneri de spațiu, situații și r
CINĂ CU PROŞTI
Duminica
27 Mai 2018 19:00
spectacol în afara abonamentelor
Traducerea: Nicolae Weiss Regia: Daniel Vulcu Scenografia: Cristian Gătina Distribuţia: Pierre - Ciprian Vultur Christine - Raluca Mara Archambaud, Meneaux - Sergiu Tăbăcaru François - Romul Moruțan Leblanc - Vlad Mureșan
SCENOGRAFIA
Calendar


Alegeti perioada
intre
si

   toate


Mai 2018
Iunie 2018
Iulie 2018


Arhiva
Aprilie 2018
< Martie 2018
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft