Program ... - 28 Feb 2017
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
PRAH
Vineri
4 Apr 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   traducerea: Zeno Fodor scenografia: Albert Alpár  regia: Vadas László   distribuția: Femeia - Gabriela Chirilă Bărbatul - Dorin C. Zachei   sufleur și reg
YOM KIPPUR
Duminica
30 Mar 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014    traducerea: Ada-Maria Ichim regia artistică și scenografia: Eugen Gyemant coregrafia: Gabriela Tănase   distribuția: Amira - Ioana Cheregi Evelyn - Alexandra Odoroagă Fanny - Alina
PĂCALĂ
Miercuri
19 Mar 2014 17:00
STAGIUNEA 2013 - 2014      Adaptarea și regia artistică: Andrei Mihalache Scenografia: Cristian Gătina   Distribuţia: Păcală - Ionuț Mateescu Nevasta - Adriana Vaida Primarul - Carol Erdos Soția, Soție 5 - Gabri
SCENOGRAFIA
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2014
Duminica
2 Mar 2014 19:00
  Duminică 2 martie, ora 19.00 – Casa de Cultură, Sala Mare  TAKE, IANKE ȘI CADÂR de Victor Ion Popa regia Andrei Mihalache distribuţia: Radu Botar, Stelian Roșian, Ionuț Mateescu, Dorina Nemeș, Andrei Stan, Vasi
TAKE, IANKE ȘI CADÂR
Duminica
2 Mar 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014    Regia artistică: Andrei Mihalache   Distribuţia: Take - Radu Botar Ianke - Stelian Roșian Cadâr - Ionuț Mateescu Ana - Dorina Nemeș Ionel - Andrei Stan Safta - Adriana Vaida/Anca Similar
MOARTEA ALBĂ
Duminica
23 Feb 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 -2014   Regia artistică: Marius Costache Scenografia: Cristian Gătina   Distribuţia: Maria - Raluca Mara Matei - Vlad Mureșan Sanda - Andreea Mocan Dodo - Ciprian Vultur Oana - Gabriela Chirilă Tano - Sergiu T
SCENOGRAFIA
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2014
Duminica
9 Feb 2014 19:00
  Duminică 9 februarie, ora 19.00 – Casa de Cultură, Sala Mare  DUMNEZEUL DE A DOUA ZI de Mimi Brănescu regia Andrei Mihalache scenografia Alexandru Radu Distribuţia: Vlad Chico, Alexandra Odoroagă, Sorin Oros, Adriana
MEMORIU
Vineri
7 Feb 2014 00:00
MEMORIU   Privind punerea în discuţie a documentului Trupei Harag György    adresat Primăriei Municipiului Satu Mare, Consiliului Local al Municipiului Satu Mare          Teatrul de N
Woyzeck Transylvania
Vineri
24 Ian 2014 18:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   regia artistică Marcel Țop scenografia Anca Cernea     Spectacol realizat în colaborare cu Casa Orășenească de Cultură Negrești Oaș și Muzeul Satului Negrești Oaș Cu participarea extraordi
Jack și vrejul de fasole
Joi
16 Ian 2014 10:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   adaptarea și regia artistică – Marius Costache după o idee de Cristian Gătina decor și costume – Cristian Gătina   Distribuţia: Mignon/Uriașul - Vlad Mureșan Mignon/Bătrânul -
SCENOGRAFIA
Profesorul de franceză
Duminica
27 Oct 2013 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   Regia artistică: Andrei MihalacheDecor și costume: Alexandru Radu   Distribuţia: Tuți - Dorina Nemeș/Ioana Cheregi Carmen - Alina Negrău Dora - Alexandra Odoroagă Dan Balint - Andrei Stan/Vlad Mur
SCENOGRAFIA
CAPRA CU TREI IEZI ŞI IEDUL CU TREI CAPRE
Joi
17 Oct 2013 10:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   Regia artistică Andrei Mihalache Decor și costume Cristian Gătina Coregrafia Gabriela Tănase   Distribuţia: CAPRA - Adriana Vaida MENUMORUT (iedul mic) - Sergiu Tăbăcaru MELINDA (iedul mijlociu) - An
SCENOGRAFIA
MEȘTERUL MANOLE sau Drumul spre Europa
Duminica
13 Oct 2013 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014 PREMIERĂ NAȚIONALĂ   spectacol realizat în colaborare cu Asociația Culturală JAD   Decor și costume  Alexandru Radu  Regia artistică  Andrei Mihalache   Distribuţia: MANOLE
SCENOGRAFIA
STAGIUNEA 2013 - 2014
Duminica
1 Sept 2013 10:00
STAGIUNEA 2013 - 2014 PREMIERELE STAGIUNII     CAPRA CU TREI IEZI ȘI IEDUL CU TREI CAPRE adaptare după I. Creangă și O. Pancu-Iași, regia Andrei Mihalache MEȘTERUL MANOLE de Viorel Cacoveanu, regia Andrei Mihalache PROFESO
FRUMOSUL, DEŞTEPTUL ŞI URÂTUL
Duminica
9 Iun 2013 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   producție în parteneriat cu Asociaţia Culturală Transfestilvania Theatrum   distribuţia: Frumosul   –   SORIN OROS Deşteptul  –   VLAD MUREŞAN Ur&ac
FESTIVALUL ROTARACT
Marti
4 Iun 2013 15:00
FESTIVALUL ROTARACT, ediţia a VII-a P R O G R A M   Marţi 4 iunie   Sala studio Liceu                   1500: Şcoala de arte:”Omul tran
DUMNEZEUL DE A DOUA ZI
Duminica
19 Mai 2013 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   Premiul I la Concursul de comedie românească ediţia I-a, 2006   regia: Andrei Mihalache scenografia: Alexandru Radu   distribuția: Ea - Alexandra Odoroagă El - Vlad Chico Mama
SCENOGRAFIA
NEÎNŢELEGEREA
Duminica
7 Apr 2013 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   Regia: Cristian Ioan Scenografia: Klara Labancz Coregrafia: Gabriela Tănase Distribuţia: Martha – Dorina Nemeş Maria – Raluca Mara Mama – Adriana Vaida Jan – Ciprian Vultur Bătrâ
MUZICANŢII DIN BREMEN
Luni
1 Apr 2013 10:00
STAGIUNEA 2012 - 2013     regia Marius Costache scenografia Cristian Gătina Distribuţia: Povestitorul / Şoarecele – Gabriela Dorgai Măgarul – Vlad Chico Câinele – Vlad Mureşan Pisica – Alexandr
SCENOGRAFIA
EFECTUL RAZELOR GAMMA ASUPRA ANEMONELOR
Vineri
29 Mar 2013 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   regia: Horaţiu Ioan Apan scenografia: Cristian Gătina   distribuţia: Beatrice - Anca Similar Tillie - Anca Dogaru Ruth - Alina Negrău Nanny - Rora  Demeter Janice Vickery - Andreea Mocan
SCENOGRAFIA
Calendar


Alegeti perioada
intre
si

   toate


Iunie 2017
Iulie 2017
August 2017


Arhiva
Mai 2017
< Aprilie 2017
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft