Bilete online
Program ... - 31 Dec 2017
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
INIMĂ DE CÂINE

Duminica
9 Nov 2014 19:00

Luni
10 Nov 2014 17:00

Duminica
30 Nov 2014 19:00

Marti
2 Dec 2014 17:00

Marti
10 Mar 2015 19:00

Joi
12 Mar 2015 19:00
STAGIUNEA 2014 - 2015 Regia artistică: Cristian Ioan Scenografia: Klara Labancz Asistent regie: Radu Botar Mișcare scenică: Gabriela Tănase Ilustrația muzicală: Manfredi Annamaria   Distribuția: Şarik - Ciprian Vultur
VIAŢA TA ÎN 65 DE MINUTE

Vineri
31 Oct 2014 19:00

Marti
4 Nov 2014 19:00

Marti
17 Feb 2015 17:00

Joi
19 Feb 2015 19:00

Joi
12 Mar 2015 15:00

Joi
16 Apr 2015 19:00

Miercuri
23 Sept 2015 20:00
STAGIUNEA 2014 - 2015                   Teatrul de Nord, Sala Studio  PREMIERĂ NAȚIONALĂ Traducerea: Luminiţa Voina-Răuţ Regia artistică: Ovidiu Caița Scenografia: Cristian Gătina C
COLATERAL, OEDIP

Duminica
19 Oct 2014 19:00

Joi
20 Nov 2014 19:00

Duminica
14 Dec 2014 19:00

Vineri
20 Feb 2015 19:00
STAGIUNEA 2014 - 2015Teatrul de Nord, Sala Studio   Spectacol prezentat în cadrul proiectului Promovarea formelor teatrale alternative-experimentale   COLATERAL, OEDIP de Mihai Ignatregia Laura Moldovan   one man show
JOS MASCA!

Luni
13 Oct 2014 10:00

Luni
20 Oct 2014 11:30

Marti
21 Oct 2014 11:00

Marti
21 Oct 2014 10:00

Marti
11 Nov 2014 10:00

Marti
11 Nov 2014 11:00

Joi
13 Nov 2014 11:00

Joi
13 Nov 2014 10:00

Marti
25 Nov 2014 10:00

Marti
25 Nov 2014 11:00

Miercuri
26 Nov 2014 10:00

Miercuri
26 Nov 2014 11:00

Duminica
15 Feb 2015 16:00
STAGIUNEA 2014 - 2015 Un spectacol de Adriana Vaida Muzica şi aranjament muzical: Fany Boca Coregrafia: Gabriela Tănase Distribuţia: Ilenuţa - Andreea Mocan Coţofănica - Dorina Nemeş Baba Doftoroaia - Alina Negrău Voinicel - Vlad Mu
STAGIUNEA 2014 - 2015

Joi
25 Sept 2014 00:00

Luni
13 Oct 2014 10:00

Duminica
19 Oct 2014 19:00
PREMIERELE STAGIUNII:   INIMĂ DE CÂINE adaptare după nuvela lui Mihail Bulgakov, regia Cristian Ioan A DOUĂSPREZECEA NOAPTE adaptare muzicală după William Shakespeare, regia Eugen Gyemant ULTIMA ORĂ de Mihail Sebastian, regia And
PICHETAREA

Marti
23 Sept 2014 10:30

Luni
29 Sept 2014 10:30
Dragi spectatori, Azi nu vă putem invita la Teatru, nu vă invităm la Casa de Cultură, azi vă rugăm să ne fiți aproape, dacă vă suntem dragi, dacă simtiți că mai aveți nevoie de noi, de bucuria și emoția pe care uneori reușim să
FESTIVALUL DE TEATRU ROTARACT

Marti
3 Iun 2014 14:00

Miercuri
4 Iun 2014 14:00

Joi
5 Iun 2014 20:00

Joi
5 Iun 2014 14:00
Programul Festivalului de Teatru ROTARACT 2014   Marţi 3 iunie 2014     Casa de Cultură a Sindicatelor – Sala Amfiteatru   Gimnaziu             1400: Şcoal
MICA SIRENĂ

Joi
22 Mai 2014 10:00

Joi
22 Mai 2014 11:15

Marti
27 Mai 2014 11:00

Miercuri
28 Mai 2014 10:00

Marti
3 Iun 2014 11:15

Marti
3 Iun 2014 10:00

Joi
5 Iun 2014 11:15

Joi
5 Iun 2014 10:00

Vineri
6 Iun 2014 10:00

Vineri
6 Iun 2014 11:15

Marti
10 Iun 2014 11:00

Marti
10 Iun 2014 10:00

Marti
14 Oct 2014 10:00

Marti
14 Oct 2014 11:14

Sambata
16 Ian 2016 10:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   regia: Ovidiu Caița scenografia: Eliza Labancz coregrafia: Gabriela Tănase versuri cântece: Andrei Mihalache   distribuția: Mica Sirenă - Alina Negrău Prințul - Vlad Mureșan Prințesa - Anca Do
TALK SHOW

Sambata
17 Mai 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014 O nouă întâlnire din seria de spectacole Talkshow realizate de actorul Carol Erdos la Sala Studio a Teatrului de Nord Satu Mare propune o premieră absolută a unui text teatral scris în 2013: mon
TALK SHOW

Duminica
27 Apr 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014 TEATRUL DE NORD - SALA STUDIO TALK SHOW  Tema de dialog: CUM POTI SĂ RAMÂI TU INSUȚI, CONSTRUIND FĂRĂ COMPROMISURI, NU CU GÂNDUL LA TINE CI LA CEI DIN JURUL TĂU... Trei tineri ce vor sa fie oamen
PRAH

Vineri
4 Apr 2014 19:00

Sambata
12 Apr 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   traducerea: Zeno Fodor scenografia: Albert Alpár  regia: Vadas László   distribuția: Femeia - Gabriela Chirilă Bărbatul - Dorin C. Zachei   sufleur și reg
YOM KIPPUR

Duminica
30 Mar 2014 19:00

Vineri
11 Apr 2014 19:00

Duminica
18 Mai 2014 19:00

Marti
27 Mai 2014 18:00

Marti
16 Sept 2014 19:00

Joi
16 Oct 2014 19:00

Duminica
26 Apr 2015 19:00

Miercuri
20 Mai 2015 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014    traducerea: Ada-Maria Ichim regia artistică și scenografia: Eugen Gyemant coregrafia: Gabriela Tănase   distribuția: Amira - Ioana Cheregi Evelyn - Alexandra Odoroagă Fanny - Alina
PĂCALĂ

Miercuri
19 Mar 2014 17:00

Luni
7 Apr 2014 17:00

Miercuri
9 Apr 2014 12:00

Miercuri
9 Apr 2014 14:00

Miercuri
9 Apr 2014 16:00

Joi
10 Apr 2014 16:00

Vineri
11 Apr 2014 14:00

Duminica
13 Apr 2014 12:00
STAGIUNEA 2013 - 2014      Adaptarea și regia artistică: Andrei Mihalache Scenografia: Cristian Gătina   Distribuţia: Păcală - Ionuț Mateescu Nevasta - Adriana Vaida Primarul - Carol Erdos Soția, Soție 5 - Gabri
PROGRAMUL LUNII MARTIE - 2014

Duminica
2 Mar 2014 19:00

Luni
31 Mar 2014 17:00
  Duminică 2 martie, ora 19.00 – Casa de Cultură, Sala Mare  TAKE, IANKE ȘI CADÂR de Victor Ion Popa regia Andrei Mihalache distribuţia: Radu Botar, Stelian Roșian, Ionuț Mateescu, Dorina Nemeș, Andrei Stan, Vasi
TAKE, IANKE ȘI CADÂR

Duminica
2 Mar 2014 19:00

Luni
3 Mar 2014 17:00

Duminica
16 Mar 2014 19:00

Luni
24 Mar 2014 17:00

Marti
25 Mar 2014 17:00

Marti
1 Apr 2014 17:00

Luni
28 Apr 2014 17:00

Miercuri
30 Apr 2014 17:00

Duminica
4 Mai 2014 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014    Regia artistică: Andrei Mihalache   Distribuţia: Take - Radu Botar Ianke - Stelian Roșian Cadâr - Ionuț Mateescu Ana - Dorina Nemeș Ionel - Andrei Stan Safta - Adriana Vaida/Anca Similar
MOARTEA ALBĂ

Duminica
23 Feb 2014 19:00

Luni
24 Feb 2014 17:00

Marti
25 Feb 2014 17:00

Marti
11 Mar 2014 17:00
STAGIUNEA 2013 -2014   Regia artistică: Marius Costache Scenografia: Cristian Gătina   Distribuţia: Maria - Raluca Mara Matei - Vlad Mureșan Sanda - Andreea Mocan Dodo - Ciprian Vultur Oana - Gabriela Chirilă Tano - Sergiu T
PROGRAMUL LUNII FEBRUARIE - 2014

Duminica
9 Feb 2014 19:00

Marti
25 Feb 2014 17:00
  Duminică 9 februarie, ora 19.00 – Casa de Cultură, Sala Mare  DUMNEZEUL DE A DOUA ZI de Mimi Brănescu regia Andrei Mihalache scenografia Alexandru Radu Distribuţia: Vlad Chico, Alexandra Odoroagă, Sorin Oros, Adriana
MEMORIU

Vineri
7 Feb 2014 00:00

Vineri
28 Feb 2014 00:00
MEMORIU   Privind punerea în discuţie a documentului Trupei Harag György    adresat Primăriei Municipiului Satu Mare, Consiliului Local al Municipiului Satu Mare          Teatrul de N
Woyzeck Transylvania

Vineri
24 Ian 2014 18:00

Marti
28 Ian 2014 19:00

Duminica
16 Feb 2014 19:00

Duminica
23 Mar 2014 19:00

Marti
29 Apr 2014 18:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   regia artistică Marcel Țop scenografia Anca Cernea     Spectacol realizat în colaborare cu Casa Orășenească de Cultură Negrești Oaș și Muzeul Satului Negrești Oaș Cu participarea extraordi
Jack și vrejul de fasole

Joi
16 Ian 2014 10:00

Joi
30 Ian 2014 11:30

Joi
30 Ian 2014 10:00

Luni
10 Feb 2014 10:00

Luni
10 Feb 2014 11:30

Marti
11 Feb 2014 10:00

Marti
11 Feb 2014 11:30

Miercuri
12 Feb 2014 10:00

Miercuri
12 Feb 2014 11:30
STAGIUNEA 2013 - 2014   adaptarea și regia artistică – Marius Costache după o idee de Cristian Gătina decor și costume – Cristian Gătina   Distribuţia: Mignon/Uriașul - Vlad Mureșan Mignon/Bătrânul -
Calendar


Alegeti perioada
intre
si

   toate


Octombrie 2018
Noiembrie 2018
Decembrie 2018


Arhiva
Septembrie 2018
< August 2018

Parteneri media
   
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft