Program ... - 28 Feb 2018
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >>
MEMORIU

Vineri
7 Feb 2014 00:00

Vineri
28 Feb 2014 00:00
MEMORIU   Privind punerea în discuţie a documentului Trupei Harag György    adresat Primăriei Municipiului Satu Mare, Consiliului Local al Municipiului Satu Mare          Teatrul de N
Woyzeck Transylvania

Vineri
24 Ian 2014 18:00

Marti
28 Ian 2014 19:00

Duminica
16 Feb 2014 19:00

Duminica
23 Mar 2014 19:00

Marti
29 Apr 2014 18:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   regia artistică Marcel Țop scenografia Anca Cernea     Spectacol realizat în colaborare cu Casa Orășenească de Cultură Negrești Oaș și Muzeul Satului Negrești Oaș Cu participarea extraordi
Jack și vrejul de fasole

Joi
16 Ian 2014 10:00

Joi
30 Ian 2014 11:30

Joi
30 Ian 2014 10:00

Luni
10 Feb 2014 10:00

Luni
10 Feb 2014 11:30

Marti
11 Feb 2014 10:00

Marti
11 Feb 2014 11:30

Miercuri
12 Feb 2014 10:00

Miercuri
12 Feb 2014 11:30
STAGIUNEA 2013 - 2014   adaptarea și regia artistică – Marius Costache după o idee de Cristian Gătina decor și costume – Cristian Gătina   Distribuţia: Mignon/Uriașul - Vlad Mureșan Mignon/Bătrânul -
SCENOGRAFIA
Profesorul de franceză

Duminica
27 Oct 2013 19:00

Duminica
17 Nov 2013 19:00

Miercuri
20 Nov 2013 15:00

Miercuri
20 Nov 2013 18:00

Luni
2 Dec 2013 17:00

Marti
3 Dec 2013 17:00

Luni
9 Dec 2013 17:00

Marti
10 Dec 2013 17:00

Duminica
15 Dec 2013 19:00

Miercuri
29 Ian 2014 17:00

Joi
30 Ian 2014 17:00

Luni
17 Mar 2014 12:00

Duminica
13 Apr 2014 19:00

Marti
17 Iun 2014 18:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   Regia artistică: Andrei MihalacheDecor și costume: Alexandru Radu   Distribuţia: Tuți - Dorina Nemeș/Ioana Cheregi Carmen - Alina Negrău Dora - Alexandra Odoroagă Dan Balint - Andrei Stan/Vlad Mur
SCENOGRAFIA
CAPRA CU TREI IEZI ŞI IEDUL CU TREI CAPRE

Joi
17 Oct 2013 10:00

Joi
17 Oct 2013 11:15

Marti
22 Oct 2013 11:15

Marti
22 Oct 2013 10:00

Luni
4 Nov 2013 10:00

Luni
11 Nov 2013 10:00

Luni
11 Nov 2013 11:15

Marti
12 Nov 2013 11:15

Marti
12 Nov 2013 10:00

Miercuri
13 Nov 2013 10:00

Miercuri
13 Nov 2013 11:15

Luni
2 Dec 2013 10:00

Marti
3 Dec 2013 10:00

Miercuri
4 Dec 2013 10:00

Miercuri
4 Dec 2013 11:15

Joi
5 Dec 2013 11:15

Joi
5 Dec 2013 10:00

Marti
10 Dec 2013 10:00

Duminica
15 Dec 2013 11:00

Vineri
20 Dec 2013 17:00

Luni
7 Apr 2014 11:00

Miercuri
9 Apr 2014 10:00
STAGIUNEA 2013 - 2014   Regia artistică Andrei Mihalache Decor și costume Cristian Gătina Coregrafia Gabriela Tănase   Distribuţia: CAPRA - Adriana Vaida MENUMORUT (iedul mic) - Sergiu Tăbăcaru MELINDA (iedul mijlociu) - An
SCENOGRAFIA
MEȘTERUL MANOLE sau Drumul spre Europa

Duminica
13 Oct 2013 19:00

Luni
14 Oct 2013 17:00

Duminica
20 Oct 2013 19:00

Luni
21 Oct 2013 17:00

Duminica
12 Ian 2014 19:00

Luni
13 Ian 2014 17:00

Marti
14 Ian 2014 17:00
STAGIUNEA 2013 - 2014 PREMIERĂ NAȚIONALĂ   spectacol realizat în colaborare cu Asociația Culturală JAD   Decor și costume  Alexandru Radu  Regia artistică  Andrei Mihalache   Distribuţia: MANOLE
SCENOGRAFIA
STAGIUNEA 2013 - 2014

Duminica
1 Sept 2013 10:00

Luni
7 Oct 2013 11:00

Marti
29 Oct 2013 19:00
STAGIUNEA 2013 - 2014 PREMIERELE STAGIUNII     CAPRA CU TREI IEZI ȘI IEDUL CU TREI CAPRE adaptare după I. Creangă și O. Pancu-Iași, regia Andrei Mihalache MEȘTERUL MANOLE de Viorel Cacoveanu, regia Andrei Mihalache PROFESO
FRUMOSUL, DEŞTEPTUL ŞI URÂTUL

Duminica
9 Iun 2013 19:00

Marti
8 Apr 2014 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   producție în parteneriat cu Asociaţia Culturală Transfestilvania Theatrum   distribuţia: Frumosul   –   SORIN OROS Deşteptul  –   VLAD MUREŞAN Ur&ac
FESTIVALUL ROTARACT

Marti
4 Iun 2013 15:00
FESTIVALUL ROTARACT, ediţia a VII-a P R O G R A M   Marţi 4 iunie   Sala studio Liceu                   1500: Şcoala de arte:”Omul tran
DUMNEZEUL DE A DOUA ZI

Duminica
19 Mai 2013 19:00

Duminica
16 Iun 2013 19:00

Duminica
9 Feb 2014 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   Premiul I la Concursul de comedie românească ediţia I-a, 2006   regia: Andrei Mihalache scenografia: Alexandru Radu   distribuția: Ea - Alexandra Odoroagă El - Vlad Chico Mama
SCENOGRAFIA
NEÎNŢELEGEREA

Duminica
7 Apr 2013 19:00

Duminica
21 Apr 2013 19:00

Marti
25 Iun 2013 19:00

Luni
13 Oct 2014 19:00

Sambata
7 Feb 2015 19:00

Duminica
8 Feb 2015 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   Regia: Cristian Ioan Scenografia: Klara Labancz Coregrafia: Gabriela Tănase Distribuţia: Martha – Dorina Nemeş Maria – Raluca Mara Mama – Adriana Vaida Jan – Ciprian Vultur Bătrâ
MUZICANŢII DIN BREMEN

Luni
1 Apr 2013 10:00

Marti
14 Mai 2013 10:00

Miercuri
15 Mai 2013 10:00

Joi
16 Mai 2013 10:00

Luni
17 Iun 2013 11:00
STAGIUNEA 2012 - 2013     regia Marius Costache scenografia Cristian Gătina Distribuţia: Povestitorul / Şoarecele – Gabriela Dorgai Măgarul – Vlad Chico Câinele – Vlad Mureşan Pisica – Alexandr
SCENOGRAFIA
EFECTUL RAZELOR GAMMA ASUPRA ANEMONELOR

Vineri
29 Mar 2013 19:00

Luni
20 Mai 2013 17:00

Marti
21 Mai 2013 18:00

Marti
21 Mai 2013 16:00

Miercuri
22 Mai 2013 17:00

Joi
23 Mai 2013 17:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   regia: Horaţiu Ioan Apan scenografia: Cristian Gătina   distribuţia: Beatrice - Anca Similar Tillie - Anca Dogaru Ruth - Alina Negrău Nanny - Rora  Demeter Janice Vickery - Andreea Mocan
SCENOGRAFIA
DIALOG DESPRE PRUDENŢĂ ŞI IUBIRE

Duminica
10 Mar 2013 21:00

Marti
16 Apr 2013 19:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   dramatizarea şi regia: Carol Erdos scenografia: Cristian Gătina muzica: Szátvári Csaba distribuţia: Rappert-Vencz GáborLaczkó TeklaRappert-Vencz Stella     Prin anii nouăz
PAPARAZZI

Duminica
17 Feb 2013 19:00

Sambata
29 Sept 2012 19:00

Sambata
16 Feb 2013 19:00

Vineri
21 Iun 2013 19:00

Marti
29 Oct 2013 19:00

Joi
31 Oct 2013 18:00

Vineri
1 Nov 2013 20:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   PAPARAZZI sau Cronica unui răsărit de soare avortat de Matei Vişniec   Spectacol prezent la ediția a XXIII-a a Festivalului Național de Teatru de la București, în secţiunea Teatrul de m&ac
CROITORAŞUL CEL VITEAZ

Joi
7 Feb 2013 11:00

Luni
18 Feb 2013 11:30

Luni
18 Feb 2013 10:00

Marti
19 Feb 2013 11:30

Marti
19 Feb 2013 10:00

Luni
4 Mar 2013 11:30

Luni
4 Mar 2013 10:00

Marti
5 Mar 2013 10:00

Marti
5 Mar 2013 11:30

Luni
11 Mar 2013 11:30

Luni
11 Mar 2013 10:00

Marti
12 Mar 2013 11:30

Marti
12 Mar 2013 10:00

Miercuri
13 Mar 2013 10:00

Miercuri
13 Mar 2013 11:30
STAGIUNEA 2012 - 2013   decor şi costume: Alexandru Radu regia: Andrei Mihalache   distribuția: Vlad Chico Sorin Oros Adriana Vaida Rora Demeter Carmen Frăţilă Gabriela Dorgai Alina Negrău Dorina Nemeş Anca Dogaru Serg
SCENOGRAFIA
OMUL CARE A VĂZUT MOARTEA

Duminica
18 Nov 2012 19:00

Marti
5 Feb 2013 17:00

Duminica
17 Mar 2013 19:00

Luni
16 Iun 2014 18:00
STAGIUNEA 2012 - 2013    Regia: Andrei Mihalache Scenografia: Alexandru Radu   Distribuţia: FILIMON (viticultor) – Stelian Roşian RALUCA (soţia lui) – Carmen Frăţilă / Gabriela Dorgai ALICE (fiica lui) –
SCENOGRAFIA
CENUŞĂREASA

Marti
13 Nov 2012 10:00

Duminica
16 Dec 2012 12:00

Joi
20 Dec 2012 11:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   regia Andrei Mihalache scenografia Cristian Gătina   Distribuţia:   CENUŞĂREASA – Alina Negrău / Dorina Nemeş NAŞA/POVESTITORUL – Carmen Frăţilă / Gabriela Dorgai MAŞTERA –
SCENOGRAFIA
NĂPASTA

Duminica
11 Nov 2012 19:00

Duminica
13 Ian 2013 19:00

Luni
18 Feb 2013 17:00
STAGIUNEA 2012 - 2013   Regia: Gelu Badea  Scenografia: Cristian Gătina Asistent regie: Marius Costache   Distribuţia: Anca - Dana Moisuc Dragomir - Ciprian Vultur Gheorghe - Vlad Mureşan Ion - Valeriu Doran   Regia
SCENOGRAFIA
ÎNTR-UN FEL, CA DE VIITOR

Duminica
4 Nov 2012 20:00

Sambata
17 Nov 2012 19:00

Duminica
9 Dec 2012 19:00
R d’un (d)ART                                                       SALA STUDIO în parteneriat cu
Calendar


Alegeti perioada
intre
si

   toate


Mai 2018
Iunie 2018
Iulie 2018


Arhiva
Aprilie 2018
< Martie 2018
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft