Bilete online
Program ... - 31 Aug 2020
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>
PUNGUȚA CU DOI BANI

Joi
27 Oct 2016 10:00

Joi
27 Oct 2016 11:15

Luni
14 Nov 2016 10:00

Luni
14 Nov 2016 11:15

Marti
15 Nov 2016 10:00

Marti
15 Nov 2016 11:15

Miercuri
16 Nov 2016 10:00

Miercuri
16 Nov 2016 11:15

Joi
17 Nov 2016 10:00

Joi
17 Nov 2016 11:15

Marti
22 Nov 2016 10:00

Marti
22 Nov 2016 11:14

Sambata
26 Nov 2016 10:00

Luni
28 Nov 2016 10:00

Duminica
17 Sept 2017 13:00
la Festivalul Stradal ”Wonder Puck”, Cluj Napoca
STAGIUNEA 2016 - 2017Teatrul de Nord - Sala Mareadaptare muzicală după Ion Creangă de Andrei Mihalache Regia artistică: Andrei Mihalache Scenografia: Cristian Gătina Muzica: Dorin Griguță Coregrafia: Gabriela Tănase   Distribuția:
CABINIERUL

Duminica
23 Oct 2016 19:00

Luni
24 Oct 2016 19:00

Joi
17 Nov 2016 19:00

Duminica
27 Nov 2016 19:00

Miercuri
29 Mar 2017 19:00

Marti
6 Iun 2017 19:00
spectacol în afara abonamentelor

Duminica
11 Iun 2017 17:00
Festivalul ATELIER, Baia Mare

Vineri
29 Sept 2017 19:00
la Festivalul de Teatru Scurt, Teatrul ”Regina Maria” Oradea - Sala Mare

Joi
9 Apr 2020 19:00
spectacol online

Luni
13 Apr 2020 19:00
spectacol online

Joi
30 Apr 2020 19:00
spectacol online

Marti
12 Mai 2020 19:00
spectacol online

Vineri
22 Mai 2020 19:00
spectacol online
🎬 Spectacolul poate fi văzut pe pagina de YouTube: Teatrul de Nord Satu Mare https://www.youtube.com/watch?v=KfSwvlAV1I8 STAGIUNEA 2016 - 2017 CABINIERUL de Ronald Harwood Regia artistică: Ovidiu Caița Scenografia: Alexandru
Îndrăgostiții din Ancona II

Duminica
19 Iun 2016 19:00

Marti
15 Nov 2016 17:00

Miercuri
16 Nov 2016 17:00

Luni
28 Nov 2016 17:00
STAGIUNEA 2016 - 2017ÎNDRĂGOSTIŢII DIN ANCONA II de Vajda Katalin Traducerea: Agneta Tămaș Localizare și versuri: Andrei Mihalache Coregrafia: Gabriela Tănase Pregătirea muzicală: Dorin Griguță Scenografia: Cristian G
COAFURA SFINȚILOR

Duminica
22 Mai 2016 19:00
Teatrul de Nord - Sala StudioSpectacol examen de licență                          cu Romul Moruțan    Regia artistică: Robert Costea - student la regie, Un
ALELUIA

Duminica
8 Mai 2016 19:00

Luni
9 Mai 2016 17:00

Marti
10 Mai 2016 17:00

Duminica
15 Mai 2016 19:00
cu inserții de Sorin OrosRegia artistică: Cosmin Matei Scenografia: Cosmin Matei Asistent scenografie: Maria Botar Distribuția:  Şefu - Sorin Oros Preotul - Vlad Mureșan Lena - Roxana Fânață Mutulică, Zăluda - Raluca Mara
MICUL PRINȚ

Marti
12 Apr 2016 17:00

Miercuri
13 Apr 2016 10:00

Miercuri
13 Apr 2016 11:15

Miercuri
13 Apr 2016 17:00

Joi
14 Apr 2016 10:00

Joi
14 Apr 2016 11:15

Joi
14 Apr 2016 17:00

Marti
19 Apr 2016 17:00

Miercuri
4 Mai 2016 10:00

Marti
17 Mai 2016 10:00

Marti
17 Mai 2016 11:30

Miercuri
18 Mai 2016 10:00

Joi
19 Mai 2016 11:30

Joi
19 Mai 2016 10:00

Duminica
21 Oct 2018 18:00
Cluj-Napoca, Casa de Cultură

Sambata
14 Sept 2019 11:00
ZIUA PORȚILOR DESCHISE

Marti
1 Oct 2019 10:00
Casa de Cultură - ab. Grigore Moisil

Miercuri
2 Oct 2019 10:00
Casa de Cultură - ab. Petre Ispirescu

Joi
24 Oct 2019 10:00
Casa de Cultură - ab. J. Ettinger

Luni
24 Feb 2020 10:00
Casa de Cultură - ab. „George Coșbuc”

Marti
25 Feb 2020 10:00
Casa de Cultură - ab. „Prichindel”

Duminica
22 Mar 2020 11:00
spectacol online

Luni
23 Mar 2020 11:00
spectacol online

Marti
24 Mar 2020 11:00
spectacol online

Sambata
16 Mai 2020 11:00
spectacol online

Luni
1 Iun 2020 11:00
spectacol online
MICUL PRINȚ după Antoine de Saint-Exupéry Regia artistică și păpușile: Marius Costache Scenografia: Alexandru Radu Distribuția: Prințul - Raluca Mara Aviatorul, Businessman-ul - Sergiu Tăbăcaru Floarea, Vulpea, Vanito
ISTEȚIMEA ȘI PROSTIA

Marti
22 Mar 2016 10:00

Luni
11 Apr 2016 10:00

Luni
11 Apr 2016 11:15

Luni
18 Apr 2016 11:15

Luni
18 Apr 2016 10:00

Marti
19 Apr 2016 10:00

Marti
19 Apr 2016 11:15

Marti
10 Mai 2016 10:00

Marti
10 Mai 2016 10:30
Adaptare după ”Croitorașul cel viteaz” și ”Hainele cele noi ale împăratului” de Fraţii Grimm şi Hans Christian Andersen Regia artistică: Andrei Mihalache Decor şi costume: Alexandru Radu Muzica: Dorin Grigu
A DOUĂSPREZECEA NOAPTE

Duminica
13 Mar 2016 19:00

Luni
14 Mar 2016 17:00

Joi
17 Mar 2016 17:00

Duminica
3 Apr 2016 19:00

Sambata
14 Mai 2016 19:00
Regia artistică: Eugen Gyemant Scenografia: Maria Nicola Direcția muzicală: Dorin Griguță   Distribuția (în ordine alfabetică): Ioana Cheregi - VIOLA, îndrăgostită de Duce Rora Demeter - MALVOLIO, Majordomul Oliviei A
ORCHESTRA TITANIC

Sambata
5 Mar 2016 18:00

Joi
9 Iun 2016 19:00

Marti
21 Nov 2017 17:00

Duminica
15 Apr 2018 19:00
- spectacol ales în abonamente

Luni
7 Mai 2018 17:00
abonament ”Ioan Slavici”

Miercuri
6 Mai 2020 19:00
spectacol online

Luni
11 Mai 2020 19:00
spectacol online

Miercuri
27 Mai 2020 19:00
spectacol online
🎬 Spectacolul poate fi văzut pe pagina de YouTube: Teatrul de Nord Satu Mare https://www.youtube.com/watch?v=wDBkZw4meX0  ORCHESTRA TITANIC de Hristo Boytchev Regia artistică: Adina Lazăr  Scenografia: Cristian Gătina D
AUTOBAHN

Duminica
7 Feb 2016 19:00

Duminica
21 Feb 2016 18:00

Duminica
28 Feb 2016 19:00

Vineri
18 Mar 2016 19:00

Duminica
27 Mar 2016 18:00

Vineri
23 Sept 2016 19:30

Joi
26 Ian 2017 19:00
AUTOBAHN de Neil LaButeTraducerea: Monica Anastase Regia artistică: Laura Moldovan Scenografia: Cristian Gătina Distribuția: O femeie - Ioana Cheregi Un bărbat - Andrei Stan_____________________ Grafica video: Cristian Gătina ____________
PAIAȚA

Vineri
22 Ian 2016 17:30

Vineri
29 Ian 2016 19:00

Duminica
14 Feb 2016 19:00

Sambata
9 Apr 2016 18:00

Luni
16 Mai 2016 17:00

Marti
17 Mai 2016 17:00

Miercuri
18 Mai 2016 17:00
Teatrul de Nord, Consiliul Local Satu Mare, Primăria Satu Mare în parteneriat cu Centrul Cultural ”G.M. Zamfirescu” Inspectoratul Școlar Județean Satu Mare District 15   prezintă în cadrul proiectului DOCENDO D
MOMENTE ȘI SCHIȚE

Joi
29 Oct 2015 17:00

Luni
9 Nov 2015 17:00

Miercuri
11 Nov 2015 17:00

Luni
16 Nov 2015 16:00

Marti
17 Nov 2015 16:00

Marti
24 Nov 2015 17:00
regia artistică: Andrei Mihalache scenografia: Alexandru Radu   distribuția:   Articolul 214 Avocatul - Sorin Oros (Stelian Roșian) Cocoana - Carmen Frățilă (Adriana Vaida) Tânărul - Tibor Székely (Cristian Iorga
CLINICA SINUCIGAȘILOR

Duminica
25 Oct 2015 19:00

Duminica
8 Nov 2015 19:00

Marti
10 Nov 2015 17:00

Duminica
6 Dec 2015 19:00

Duminica
24 Ian 2016 19:00

Miercuri
30 Mar 2016 17:00
regia artistică: Andrei Mihalache scenografia: Cristian Gătina   distribuția: Asistenta - Dorina Nemeș Eugen Furtună - Stelian Roșian Dănuț Călinescu - Sergiu Tăbăcaru/Cristian Iorga Cristina Milea - Adriana Vaida Radu Cantea
ȚARA BASMELOR

Joi
22 Oct 2015 11:00

Luni
9 Nov 2015 10:00

Marti
10 Nov 2015 10:00

Marti
10 Nov 2015 11:30

Miercuri
11 Nov 2015 10:00

Miercuri
11 Nov 2015 11:30

Joi
12 Nov 2015 10:00

Luni
16 Nov 2015 10:00

Marti
17 Nov 2015 10:00

Marti
17 Nov 2015 11:30

Marti
24 Nov 2015 11:00

Vineri
4 Dec 2015 10:00

Sambata
5 Dec 2015 11:00

Marti
8 Dec 2015 09:00

Marti
8 Dec 2015 10:30
regia artistică: Andrei Mihalache scenografia: Cristian Gătina distribuția: Hurduz-Burduz - Cornel Miron (Romul Moruțan) Cotoroanța - Anca Similar (Adriana Vaida, Dana Moisuc) Bunica - Carmen Frățilă (Rora Demeter) Scufița roșie - Ale
UN SPECTACOL IMPROVIZAT

Miercuri
14 Oct 2015 20:00

Vineri
6 Nov 2015 19:00

Sambata
28 Nov 2015 19:00

Miercuri
16 Dec 2015 19:00

Duminica
10 Ian 2016 19:00

Sambata
30 Ian 2016 19:00

Vineri
26 Feb 2016 19:00

Vineri
25 Mar 2016 19:00

Vineri
24 Iun 2016 19:00

Sambata
26 Nov 2016 19:00

Joi
8 Iun 2017 19:00
la Teatrul Municipal Carei

Luni
12 Iun 2017 17:00
la Tășnad

Joi
5 Oct 2017 19:00
spectacol în afara abonamentelor

Vineri
23 Feb 2018 19:00
spectacol în afara abonamentelor

Marti
24 Apr 2018 19:00
Sala Studio - spectacol în afara abonamentelor

Joi
24 Mai 2018 19:00
Sala Studio - spectacol în afara abonamentelor

Duminica
23 Sept 2018 19:00
Sala Studio

Duminica
25 Nov 2018 20:00
Sala Studio

Sambata
14 Sept 2019 19:00
ZIUA PORȚILOR DESCHISE

Joi
14 Nov 2019 19:00
Sala Studio - spectacol în afara abonamentelor

Marti
17 Dec 2019 19:00
Sala Studio - spectacol în afara abonamentelor

Duminica
5 Ian 2020 19:00
Sala Studio - spectacol în afara abonamentelor

Duminica
1 Mar 2020 19:00
Sala Mare - spectacol ales în abonamente

Vineri
5 Iun 2020 20:00
Curtea Muzeului de Artă

Joi
2 Iul 2020 20:00
Terasa Restaurantului Miorița

Joi
9 Iul 2020 20:00
Terasa Restaurantului Miorița

Joi
20 Aug 2020 19:00
Muzeul Țării Oașului
UN SPECTACOL IMPROVIZAT cu Trupa ImproȘtim Un spectacol la care actorii și publicul lucrează cot la cot  Improvizația teatrală presupune adaptarea spontană la situații reale sau imaginare, la propuneri de spațiu, situații și rela
PRĂVĂLIA CU SENTIMENTE

Duminica
4 Oct 2015 19:00

Duminica
15 Nov 2015 19:00

Duminica
31 Ian 2016 19:00
regia artistică: Andrei Mihalache scenografia: Cristian Gătina distribuția: Proprietara Prăvăliei cu sentimente - Carmen Frățilă Exul - Cornel Miron Securistul - Vlad Mureșan Femeia părăsită - Anca Dogaru Scriitorul - Stelian Roș
DOGARUL CEL ISTEȚ

Sambata
9 Mai 2015 16:00

Marti
12 Mai 2015 10:00

Marti
12 Mai 2015 11:30

Miercuri
13 Mai 2015 10:00

Miercuri
13 Mai 2015 11:30

Joi
14 Mai 2015 10:00
STAGIUNEA 2014 - 2015 Regia artistică: Andrei MihalacheDecor, costume și grafica video: Cristian Gătina Distribuția: Dogarul  - Vlad Chico Nevasta - Adriana Vaida Ursul - Lucia Maria Racșan, Andreea Mocan Iepurele - Alexand
DRESORUL DE STAFII

Joi
30 Apr 2015 19:00

Vineri
8 Mai 2015 19:00

Joi
14 Mai 2015 19:00
STAGIUNEA 2014 - 2015Casa de Cultură, Sala Mare   un spectacol de Vasile Blaga cu Vasile Blaga și Stelian Roșian   ”O adaptare liberă după scrierile lui Ion Băieșu,Theodor Mazilu și alții... o incursiune în ireal c
ÎNDRĂGOSTIȚII DIN ANCONA

Duminica
19 Apr 2015 19:00

Marti
28 Apr 2015 17:00

Joi
7 Mai 2015 17:00

Duminica
10 Mai 2015 19:00

Joi
21 Mai 2015 17:00

Sambata
13 Iun 2020 20:00
Curtea Muzeului de Artă

Vineri
26 Iun 2020 20:00
Curtea Teatrului de Nord

Vineri
10 Iul 2020 20:00
Curtea Muzeului de Artă
ÎNDRĂGOSTIȚII DIN ANCONA adaptare de Radu Sas-Marinescu după Vajda Katalin  - reluare - Regia artistică: Andrei Mihalache Coregrafia: Gabriela Tănase Pregătirea muzicală: Dorin Griguță  Distribuția: Agnese - Adriana
FRUMOASA ȘI BESTIA

Sambata
4 Apr 2015 16:00

Marti
7 Apr 2015 10:00

Marti
7 Apr 2015 11:00

Miercuri
8 Apr 2015 10:00

Miercuri
8 Apr 2015 11:00

Joi
9 Apr 2015 10:00

Joi
9 Apr 2015 11:00

Marti
28 Apr 2015 10:00

Marti
28 Apr 2015 11:30

Miercuri
29 Apr 2015 11:30

Miercuri
29 Apr 2015 10:00

Luni
4 Mai 2015 10:00

Miercuri
6 Mai 2015 10:00

Miercuri
6 Mai 2015 11:30

Joi
21 Mai 2015 10:00

Joi
21 Mai 2015 11:30

Joi
4 Iun 2015 10:00

Joi
8 Oct 2015 10:00
Stagiunea 2014 - 2015 Regia artistică: Andrei Mihalache Coregrafia: Gabriela Tănase Muzica și pregătirea muzicală: Dorin Griguță   Distribuția: Frumoasa - Alina Negrău/Ioana Cheregi Bestia - Andrei Stan Tatăl - Carol Erdos/
Calendar


Alegeti perioada
intre
si

   toate


Octombrie 2020
Noiembrie 2020
Decembrie 2020


Arhiva
Septembrie 2020
< August 2020

Parteneri media
   
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft